Automatyka bram skrzydłowych

 

 

BFT logo

PHOBOS

Siłowniki z serii PHOBOS do bram skrzydłowych, rezydencjalnych, przeznaczone do bram o masie  skrzydła do 250 kg. Posiadają silnik zasilany napięciem 230V.  Centrale sterujące posiadają zintegrowany radioodbiornik z kodem zmiennym i pamięcią do 63 pilotów.

 

 

 

 

 

VIGRO

Siłowniki z serii VIRGO do bram skrzydłowych rezydencjalnych o masie do 200 kg posiadają silniki zasilane napięciem 24V. Bogata w różne funkcje centrala sterująca LYNX posiada zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym, który umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów.Siłowniki te posiadają elektromechaniczne wyłączniki krańcowe na otwieranie i zamykanie oraz odboje mechaniczne. Przeznaczone są do montażu na słupkach murowanych, gdzie wymiar montażowy od osi zawiasu do do krawędzi słupka wewnątrz posesji wynosi do 21 cm. Częstotliwość użytkowania do 80 cykli na dobę.

 

 

 

IGEA

Siłowniki do bram skrzydłowych rezydencjalnych o masie maksymalnej skrzydła do 250 kg przy długości skrzydła do 2,5 m. Przeznaczone są do montażu na słupkach murowanych, gdzie wymiar montażowy, od osi zawiasu do krawędzi słupka wewnątrz posesji wynosi do 30 cm. Częstotliwość użytkowania do 80 cykli na dobę.